З метою комплексної підготовки пропозицій до проєкту Стратегії зайнятості населення наказом Міністерства економіки України від 24.10.2024 р. № 24529 утворено відповідну робочу групу.

Проєкт Стратегії зайнятості населення України розробляється Міністерством економіки України за сприяння Уряду Німеччини та підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH і Офісу ефективного регулювання BRDO у межах проєкту «REYOIN – Cприяння соціально-економічній інтеграції українців, які повертаються з-за кордону, внутрішньо переміщених осіб та населення приймаючих громад в Україні».

Співробітники Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України також беруть участь у робочих зустрічах з підготовки пропозицій до проєкту Стратегії зайнятості населення.

22 травня 2025 р. відбулась робоча зустріч на тему «Залучення населення з підвищеними бар'єрами доступу до ринку праці».

29 травня 2025 р. відбулась робоча зустріч на тему «Державні інституції (спроможності)».

Завантажити презентацію