інформація

Пропонуємо співпрацю у сфері розробки стратегічних документів і моніторингу їх реалізації, оцінювання результативності виконання державних програм і проектів, аналізу чинного законодавства – розділи «Розробки», «Аналітика».

Органам державної влади та місцевого самоврядування пропонуємо для ознайомлення та використання у своїй діяльності регулярні (щомісячні) моніторинги, які розробляє НДЦ ІПР НАН України за трьома напрямами – розділ «Аналітика»:

 

  • регіональний розвиток – розрахунок рейтингової оцінки соціально-економічного розвитку регіонів України;
  • регуляторна політика – аналіз найбільш суттєвих зміни регуляторної політики у зв’язку з прийняттям нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади;
  • оподаткування – оперативний аналіз нормативно-правових актів у сфері оподаткування та експертна оцінка ризиків, пов’язаних із прийняттям нових нормативних актів.

 

До уваги фахівців також пропонуємо аналітичні доповіді та довідки, підготовлені НДЦ ІПР НАН України, – розділ «Аналітика».

Представників державних установ запрошуємо до участі у конференціях і круглих столах для обміну думками та формування науково обґрунтованих пропозицій з найактуальніших тем соціально-економічного розвитку – розділи «Заходи», «Анонси».

Контакти
Електронна пошта
ndc_ipr@ukr.net
Телефон
+38(057) 702-08-67
Зворотний зв'язок

календар анонсів